رئیس جدید کمیسیون مالکیت فکری ICC منصوب گردید

رئیس جدید کمیسیون مالکیت فکری ICC منصوب گردید

اتاق بازرگانی بین‌المللی (ICC) خبر انتصاب اینگرید بایل (Ingrid Baele)، معاون اداره استاندارد و مالکیت فکری فیلیپس (IP&S) به ریاست کمیسیون مالکیت فکری خود را اعلام کرد. وی نخستین زنی است که به این سمت دست یافته است.

ICC به سبب فعالیت کمیسیون مالکیت فکری (IP)، صدای کسب و کار جهانی در مورد مسائل IP است و با سازمان‌های بین‌دولتی مانند سازمان جهانی مالکیت فکری و سازمان تجارت جهانی (WTO) همکاری نزدیک دارد.

نقشه‌راه مالکیت فکری ICC (IP Roadmap) به طور گسترده‌ای به عنوان ابزار مرجع قابل‌اعتماد برای متخصصان IT و متخصصان مشتاق شناخته شده است.

خانم بایل جانشین دیوید کوریس (David Koris)، مشاور عمومی و رئیس سابق Shell International B.V می شود. وی پیش از این نایب رئیس کمیسیون IP بود.

آقای کوریس درباره این انتصاب خاطر نشان کرد: «‌اینگرید سال‌هاست که به عنوان رهبر پیشگام جهانی در توسعه، مدیریت و تجاری‌سازی دارایی‌های نامشهود شناخته شده است. رهبری او در مدیریت و ارایه نقشه‌راه IP – شاید بیشترین محصول شناخته‌شده بین‌المللی – ابزاری جهت عضویت جهانی ما و جامعه گسترده IP  است.»

خانم بایل در سال ۱۹۸۷ به فیلیپس پیوست. وی پیش از پیوستن به فیلیپس به عنوان مشاور IP فعالیت کرد و در سال ۱۹۹۹ عضو تیم جهانی مدیریت شد. وی در این سمت مسئول دفاتر و عملیات IP&S در سراسر جهان بود. او دارای مدرک فیزیک از دانشگاه آنتورپ بلژیک است.

خانم بایل گفت: «‌من از این انتصاب بسیار خوشحال هستم و بی‌صبرانه منتظر پیشبرد و تکمیل برنامه‌ها با کل تیم هستم.»

۲۱ فروردین ۱۳۹۷ ۰۹:۲۹
http://www.icc-iran.com/Fa/5273 |
تعداد بازدید : ۲۱۲
کد خبر : ۸۴

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید