ششمین کنفرانس ICC منا در رابطه با داوری بین الملل

ششمین کنفرانس ICC منا در رابطه با داوری بین الملل

 

این کنفرانس از 16 تا 18 اردیبهشت ماه در دبی امارات متحده عربی برگزار میگردد. شرکت در این همایش برای متخصصان در زمینه داوری که قصد دارند همواره اطلاعات خود را راجع به آخرین پیشرفت های داوری منطقه منا به روز کنند، بسیار سودمند است.

در این کنفرانس عده ای از برجسته ترین سخنرانان به بررسی و تحلیل بحث های موضوعی و اخبار مربوطه می پردازند. حضور در این همایش یکی از بهترین موقعیت ها برای کارآموزان وکالت، مشاوران شرکت ها، داوران، میانجیگران، متخصصان کسب و کار و دانشگاهیان و یا کسانی که در منطقه منا به تجارت می پردازند، محسوب می شود.

منا: مخفف خاورمیانه و شمال آفریقا، اصطلاحی می‌باشد که برای نامیدن کشورهای عمده تولید کننده نفت که در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا قرار دارند به کار می‌رود. حد این منطقه از کشور مراکش در شمال غربی قاره آفریقا آغاز می‌شود و تا ایران، شرقی‌ترین کشور منطقه خاورمیانه امتداد می‌یابد. این منطقه دارای ۶۰ درصد منابع نفتی و ۴۵ درصد منابع گازی جهان می‌باشداقتصاد این کشورها رابطه تنگاتنگی با تغییرات جهانی بهای نفت دارد. این منطقه یکی از قدیمی‌ترین حوزه‌های برداشت نفت در جهان محسوب می‌شود.

«نقل با ذکر منبع بلا مانع است»

۲۲ اسفند ۱۳۹۶ ۱۶:۵۹
تعداد بازدید : ۶۴۷
کد خبر : ۸۱

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید