انتشار کتاب « زنان پیشرو در حل و فصل اختلافات »

انتشار کتاب « زنان پیشرو در حل و فصل اختلافات »

 


 

 

«زنان پیشرو در حل و فصل اختلافات» عنوان کتابی است که با همکاری بانوان داور و موسسه  Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH ( موسسه ای در آلمان که خدماتی در زمینه همکاری در توسعه بین المللی ارائه میدهد و عمدتاً پروژه های وزارت توسعه و همکاری اقتصادی دولت فدرال آلمان را اجرا میکند ) ، از سوی وزارت توسعه و همکاری اقتصادی دولت فدرال آلمان (bmz) انتشار یافته است .

همان طور که در مقدمه عنوان شده است ، از این کتاب می توان به عنوان وسیله ای برای تقدیر از زنان پیشرو در زمینه حل و فصل اختلافات و همچنین بانوانی که به تازگی در حوزه دشوار و رقابتی داوری قدم نهاده اند یاد کرد.

از مهمترین اهداف کتاب ، به اشتراک گذاشتن داستان هایی از موفقیت بانوانی متخصص و همچنین رشد و ترقی زنان کارور در زمینه حل و فصل اختلافات میباشد .

خانم  Heidi Merikalla-Teirدبیرکل مرکز داوری فنلاند (FAI) نیز از جمله کسانی است که داستان خود را در این کتاب منتشر کرده است . وی در داستان خود به تلاش جامعه فنلاند برای تغییر به سوی برابری جنسیتی و حل تعارضات افتخار میکند . همچنین خاطر نشان میکند طرفین دعوا و موسسات داوری در ترویج انتصاب داوران زن نقش مهمی را ایفا میکنند .

مرکز داوری فنلاند پیش از امضای عهدنامه نمایندگی برابری سال 2016 نیز سهم بزرگی را در گسترش برابری جنسیتی انتصاب داوران داشته است همچنین در سال 2017 با توافق هیات مدیره مرکز داوری فنلاند زنان 32% از کرسی داوران را به خود اختصاص داده اند.

 

 

 

 

برای دریافت کتاب اینجا کلیک نمایید.


http://arbitration.tccim.ir/Content/media/image/2018/12/516_orig.gif?t=636815237201899401

۲ بهمن ۱۳۹۷ ۲۱:۵۶
تعداد بازدید : ۷۳۳
کد خبر : ۱۱۳

نظرات بینندگان

سمیه عابدی
0
0

با سلام جهت برگزاری کلاسهای داوری اطلاعات لازم را بفرمایید. و زمان برگزاری ان


نام را وارد کنید
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید